Teknesiz Duşakabin Nasıl Kullanılır?

Banyonuzda şık bir tasarıma sahipte olsa duş tekneleri temizlik açısında bir o kadar zor temizlenir. Mesela duş teknesi bulunan duşakabin montajlarında nerdeyse iki kat daha fazla slikon kullanılır. Yani firmamızın önerisi ne kadar az slikon, o kadar kolay temizlik. 🙂

1. Alt katta bulunan daireye su sızdırması yapar mı?

Hayır, sızıntı ile karşılaşma durumunuzda fayans derzlerinizi yenilemenizi öneririz.

2. Montaj öncesi ve sonrası temizlik yapılmalı mıdır?

Fayans ve duşakabin kurulumu için sıvı madde ‘su, çamaşır suyu’ maddeler önermeyiz.

3. Ne kadar süre kullanamam?

Duşakabin montajından genelde 24 saat sonra kullanılabilir. Slikon markasına ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilir.

4. Nereye yaptıra bilirim?

Genelde duşakabin, fayans ve mermer gibi malzemeler; şehirlerin sanayi bölgelerinde üretim sağlanır.

5. İyi bir firma nasıl bulunur?

Teknoloji o kadar yaygın kullanıldığı bir zamanda genelde internet üzerinden usta veya firma araştırması yapılır. Ama gel gelelim işini hakkı ile yapmayan ustalar, rahatlıkla sahte yorumda bulunarak yanlış yönlendirme yapılabiliyor. Tavsiye üzerinde veya internette bulunan az puan verilmiş yorumları kontrol ederek karar vermenizi tavsiye edebilirim. İşini iyi yapan iş verenler çoğu adını ‘kurumsal’ duyurmayı bi nebzede olsa başarabilir.

Firmamız; kurumsallık + müşteri memnuniyeti = başarı şeklinde ilerleriz ve kitlemizi çoğaltmaya çalışırız. Böylece müşterilerimizin göz önünde bulunur, ihtiyaç halinde bizimle iletişime geçerler.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.