Profillere Göre Duşakabin Çeşitleri

Kumlu cam

Duşakabin tasarımı yapılırken istenilen birçok özelliğe uygun üretim yapılabilir. Bu tür çalışmalardan biri de Profillere Göre Duşakabin Çeşitleri olur. Siyah profilli duşakabinler tercih edileceği zaman istenilen özelliklerin bu tür ürünlere eklenmesi mümkündür. Siyah profil malzemesi kullanılarak üretilecek duşakabinlerin çeşitli geometrik özelliklere sahip olması söz konusudur. Oval ya da kare bir duşakabin modeli siyah profillerle üretilebilirken sürgülü bir üretim yapıldığında farklı bir tasarıma imza atılır.

Duşakabin profilleri siyah olarak tasarlanabileceği gibi altın sarısı da tercih edilebilecek renk seçenekleri arasında yer alır. Oval olarak üretilecek bir duşakabin köşe duşakabinlerle aynı ölçülerde üretilir. Bunun yanı sıra oval olmaları sebebi ile köşe duşakabinlere kıyasla daha az bir kullanım alanını müşterilere sunarlar. Tercih yapılırken banyonun alanı dikkate alınarak seçilen bu tür duşakabinlerin istenilen özelliklerde üretilmesi müşteri tercihlerine bağlı olarak şekillenir.

Duşakabin Modelleri

Duşakabinler istenilen modellerde üretilebilir. Duşakabin Modelleri söz konusu olduğunda ise birçok seçenek devreye girer. Sürgülü duşakabin modelleri duş teknelerinin ya da küvetlerin üzerine monte edilebilir. Sürgülü kabinlerde kullanılan rulman tekerlerin kapakları yanlara doğru açma fırsatına sahipsiniz. Bu tür özellikler de seçim yapılacağı zaman müşterilere tercih fırsatı oluşturur.

Katlanır bir kapak tasarımı tercih edileceği zaman ise kapakların sağ ve sol yönlerde katlanması söz konusu olur. Üretimde bulunan kabinler önemli bir konu da yedek parçalar olur. Bu tür ürünlerin zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak yedek parça ihtiyaçları sıklıkla karşılaşılan bir durumdur.

Hizmet alınacak firmalarda üretimi yapılan ürünlerin yedek parça tedarik yapabilir olması önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca ürün satışlarından sonra servis hizmetinin verilmesi kullanıcı dostu, çözüm üretici uygulaması olmayabilir. Bu sebeplerle müşteriler açısından çalışılacak firma seçilirken kurumsal nitelikler en önemli hallerden biridir.

Banyolar açısından duş kabinler hijyen sağlayan yönleri bulunurken üretildikleri malzemeler de oldukça önem taşır. Bu tür ürünlerde kullanılan cam türleri nitelikli olmak zorundadır. Bu sebeplerle de temperli camların ayrı bir önemi oluşur.

Temper özellikte camlar güvenle tercih edilebilecek malzemeler olurken kırılma anında kesici özelliklerini yitirmeleri nedeni ile genellikle tercih edilmesi gereken malzemeler arasında yerini alır. Özel işlemler sonucu elde edilen temperli camların yanı sıra plastik duş kabinlerde mika camlar kullanılabilir.

Temperli camların dayanıklı malzemeler olması önemli özellikleri arasında yer alırken mika camlar da tercihlere bağlı olarak seçilebilir. Duşakabin alırken dikkate alınması gereken birçok konu olur. Dekorasyonu destekleyici bir unsur olan duşakabinlerin işlevsel açıdan da beklentileri karşılaması gerekir.

Banyolar açısından vazgeçilmez ürünlerden biri olan duşakabinlerin istenilen özelliklerde üretilebilmesi mümkündür. Bu tür bir üretim yapılacağı zaman ise kişisel tercihlere bağlı olarak seçim yapılır. Banyonun kullanım alanının yanı sıra dekorasyona uyumlu bir model tercihi istenilen görsel etkinin yanı sıra kullanım kolaylığı yaratır. https://www.mugladusakabin.com/marmaris-dusakabin/ istenilen özellikte duşakabin üretiminde sektörde öncü bir firmadır. Kurumsal nitelikte hizmet alınacağı zaman başvurulacak en doğru adrestir.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.