Katlanır Sistem Duşakabinin Avantajları nelerdir?

Katlanır sistem duşakabin modelleri zevkinize göre bir çok model seçimini yapabilirsiniz. Zevkinize uygun duşakabin modeli talebinize göre fiyatlarımız değişmektedir. Dar banyolar, birçok model duşakabinden daha fazla giriş alanı bırakmasıyla beraber katlanır sistem uygun fiyat ‘düşük bütçe’ ile beraber tasarlanmıştır. Parlak ve fırça parlağı krom profil seçenekleri, ray ve mıknatıs malzemeleri ile tamamlır. İstenilen tarafa açılması ise siz değerli müşterilerimiz tarafından sipariş öncesinde karar verilir.

Katlanır sistem modeli şeffaf veya tamamen buzlu ‘kumlu’ cam modelinden isterseniz, montaj esnasında ekibimize belirtebilirsiniz. Eğer şeffaf veya buzlu cam istemezseniz, yani bir çiçek cam kumlama desenini seçmeniz durumunda sipariş durumunuza göre sağa veya sola açılmasını belirtmeniz gerekecektir.

Yani katlanır duşakabin sahibi olacak iseniz, çiçeklerin ters durmasını istemezsiniz değil mi?

Genelde ise 4mm kalınlıkta temper özellikli cam kullanılır. Temperli cam, bir tür güvenlik önlemidir. Artık bir ihtiyaç haline gelerek güvenlik önlemleri önceden alınır. Temperli özellikli camlar tempersiz camlara göre 5 kat daha fazla dayanaklıdır. Çarpmalar sonucu kırılır ise küçük parçacıklar halinde ayrılır ve küçük sıyrıklarla atlatabilirsiniz. Böylece siz ve değerli aile bireyleriniz gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Katlanır sistem duşakabin modeli haricinde sürgülü lüx serisi duşakabin modellerimizi inceleyebilirsiniz. Lüx seri duşakabin modellerinde 6mm kalınlıkta aynı katlanır sistem duşakabin modelinde olduğu gibi temper özelliği bulunmaktadır. Yani 2mm daha kalın temperli cam kullanılır. Siyah ve gri duşakabin modellerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

https://www.mugladusakabin.com/urunler/dusakabin/siyah/
https://www.mugladusakabin.com/urunler/dusakabin/gri/

Muğla’da katlanır modellerden dilediğiniz cam deseni ile sizlere hizmet verebiliriz. Hemen bizimle iletişime geçebilir sıkça sorulan sorularımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

mugladusakabin.com/iletisim/

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.