Cam Balkon

Cam balkon siparişlerinizde talep ettiğiniz cam özelliklerini ve alüminyum rengini belirtmelisiniz. Cam seçeneklerimizde şeffaf, füme, bronz ve reflekte olarak seçim yapabilirsin. Milas’da cam balkon hizmetinde kullandığımız camlar temper özelliklidir. Temper özellikli camlar güvenlik amaçlı üretilerek piyasaya sürülür. Oluşturduğunuz siparişlerin süresi sizlere sipariş esnasında talebiniz üzerine bildirilir. Bizi tercih etmenizin en etkili nedenlerinden biri uygun fiyatta satış yapmamızdır. Cam balkon renk seçenekleri, model ve fiyatlarını hemen inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Cam Balkon Fiyatları

MODELFİYAT (M²)
Eco Bella9.000.00₺
Performus10.600.00₺
Performus - Isıcamlı11.900.00₺
Performus - Plus Isıcamlı13.200.00₺
Vista Slider Sürme Sistemi 8mm10.500.00₺
Vista Quadro Isıcamlı Sürme Sistemi13.700.00₺

Cam Balkon Modelleri

Sıkça Sorulan Sorular

Teslim süresi siparişlerinize göre belirlenir. Sipariş oluşturduğunuz tarihten 7-10 gün içerisinde üretimi tamamlanır. Net üretim ve teslim süresini sipariş esnasında sorabilirsiniz.

Demonte veya kurulum ile teslim edilebilir ürünlerimiz 2 yıl belirli koşullar kapsamında garantilidir.

Cam balkon sistemleri harekete duyarlı üretilir. Açma ve kapama aşamalarında harekete ihtiyaç duyulur. Aşamalarda bulunan açma ve kapamalarda mecburen boşluklar bırakılması gerekir. Bir balkonda birleşim aşamaları çoğaldığı taktirde su sızdırma riski de çoğalır.

Cam balkon siparişlerinizde fiyatlarımız maliyetlere göre düzenlenir. Siparişinizde kullanılacak malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir. Alüminyum renk seçenekleri, cam özellikleri ve renkleri fiyatları en çok etkileyen unsurlardır. Sipariş öncesi talep ettiğiniz taktirde projenize göre net fiyat teklifi tarafınıza sunulur. Talebiniz üzerine bir çok seçeneklerde fiyat teklifi tarafınıza iletilebilir. Satın alacağınız cam balkon model, özellik ve fiyatları bilmek en doğal hakkınızdır.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.