Duşakabin Satış Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Duşakabin Modeli

Birden çok duşakabin modeli vardır. Neredeyse tüm banyolar için tasarlanmış duşakabin sistemleri mevcuttur. Dar girişiniz mevcut ise katlanır sistem duşakabin, geniş banyolarınız için ise siyah ve gri sürgülü duşakabin modellerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

1. Malzeme kalitesi nasıl anlaşılır?

Muğla duşakabin olarak uzman montaj ekiplerimiz ile ürünlerimizin özelliklerini sizlerle paylaştık. Firmamızın duşakabin montajında kullanmış olduğu ürünleri özellikleri ile sizlerle paylaştık.

  • 6mm temperli cam
  • Duşakabin çerçevemiz kalın alüminyum kullanıyoruz. Siyah, gri, bronz ve sarı profil çeşitlerimiz bulunmaktadır.
  • Montajlarımızda yüksek performanslı sista marka slikon kullanmaktayız.

Sizlerde bu özelliklede bir çok firmalarda fiyat ve montaj teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz bizlerle irtibata geçebilir, akılda kalan sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

2.Duşakabin modelleri nasıl öğrenilir?

Gri duşakabin çeşitimizde cam desenlerini kataloğumuzdan seçebilirsiniz. Montaj istemez iseniz 1-3 saat arasında teslim edebiliriz. ‘Yoğunluğa göre değişebilir’

3.Muğla’da duşakabin nereden alabilirim?

Muğla ilinde duşakabin satışı yapmakta olan firmamız ile iletişime geçerek mutlu müşterilerimiz listesine eklemekten gurur duyarız.

4.Duşakabin büyüklüğü ne kadar olmalı?

Duşakabin alırken acele etmeksizin uzman montaj hizmeti veren firmalardan göz atmalarını isteyebilirsiniz. Duşakabin için büyük bir yeriniz mevcut ise dış alanı etkilemeyecek şekilde uygulanmasını tavsiye ederiz. Eski duşakabin ürününüz mevcut ise, söktürüp yeniden taktırmak istiyorsanız: Duşakabin teknesi var ise su giderini kontrol etmelisiniz. Su gideriniz zemine göre uygun değilse, fayansınızı yeniden eğim verdirmelisiniz veya yeni duşakabin siparişinizde tekne veya küvet gibi gideri bulunan malzeme satın almalısınız.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.