Cam Kumlama

Banyonun genişliğine göre duşakabin sistemleri ve çeşitleri mevcuttur. Bu sebepten dolayı bir çok özel ölçülerde duşakabin sistemleri ve çeşitli renkler yapılması gerekmektedir. Muğla duşakabin firmamız özel ölçülerde üretim yaparak banyonuzun ölçülerine göre duşakabin yaptırabilirsin.

Cam Kumlama Makinesi

Duşakabin satış öncesi cam desenleri zevke göre değişiklik sağlayabilir. Kumlama makinemiz ile sizlere sunduğumuz cam desenleri arasından istediğiniz zevkinize özel desenlerimiz arasında seçebilirsiniz. Muğla’da cam kumlama desenlerine fiyat yansıtmayarak, zevkinize göre cam deseni firmamız tarafından duşakabin camlarınıza kumlama desenleri yapılmaktadır. Özel çizimleriniz mevcut ise; Logonuz, özel isim gibi özel tasarımlarınız duşakabin camlarınıza uygulanır. Böylece şık tasarımlar yapılarak, camlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Cam kumlama makinemiz ile sizlere nasıl cam kumladığımızı vidio halinde sunduk. Muğla’da duşakabin camlarınıza desen yaptıracak mısınız? Hemen bizimle irtibata geçerek camlarınıza desenli şekilde camlarınızı kumlayabiliriz.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.