Muğla Cam Kesim Hizmeti, Temper Hizmeti, Cam Kumlama, Desen Hizmeti

cam-modeli

Muğla’da hizmet veren işletmemiz cam kesimi ve kumlama konularında profesyonel nitelikte işlere imza atmaktadır. Banyolarda kullanılan duşakabinler söz konusu olduğunda özel ölçülere uygun olarak yapılan cam kesim hizmetleri kumlama işlemleri ile de desteklenebilmektedir.

Müşterilerimizin özel isteklerine uygun olarak talep edecekleri tüm cam kesimi işlemleri sırasında kaliteli ürünlerimizle hizmetlerimizi desteklemekteyiz. Cam kesimi yapılırken cam kesim elması gibi bazı araçlardan yararlanmaktayız. Bunun yanı sıra müşterilerimizin talep etmesi durumunda camlara temper özelliği kazandırabilmekteyiz. Kullandığımız cam kalınlıklarımız 4mm ile 6mm arasında değişirken 10-12mm cam kesimi yapmamaktayız.

Müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak istenilen ölçülerde yapılan bu çalışmalar sırasında nitelikli bir işçilikten yararlanılmaktadır. Hizmet kalitemiz ve yüksek standartlardaki çalışma prensiplerimiz birinci kalitede iş teslimleri ile sonuçlanırken koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı olarak hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam eder.

Cam desenleri seçileceği zaman cam kumlama makinesi aracılığı ile bunlara istenilen özellikleri kazandırmamız mümkün olmaktadır. Müşterilerimizin logo, amblem ya da özel isim belirtilmesini istemesi durumunda tercihlerine uygun olarak bu işlemleri de yapabilmekteyiz.

Cam Kumlama Nedir?

Kumlu cam

Cam kumlama nedir? Birçok kişi açısından yanıtı bilinmeyen sorular arasında bulunur. Cam kumlama işlemi yüksek basınç altında uyguladığımız çalışmalar arasında yer almaktadır. Yüksek basınç altındaki kumlar cam yüzeyine çarparak camı aşındırdığında istenilen görsel etkiye de ulaşılmış olur. Bu işlem sayesinde cama istenilen oranda matlık kazandırılırken ayrıca müşterilerimizin dilediği kişiselleştirme işlemlerini de yapabilmekteyiz.

Camlarda logo uygulaması ya da özel desenlerin oluşturulması bu çalışmalarımızla mümkün olurken cam kumlaması tercih edilen uygulamalarımız arasında yer almaktadır. Cam kumlama işlemlerimiz sırasında yüzeysel, gölgelendirme ve oyma şeklinde işlemler yapılır.

Cam Kumlama Makinesi

Cam kumlama makinesi

Cam kumlama makinesi olarak yararlandığımız araçlar 3 tipte şekillenir. Bunun yanı sıra cam kumlama tekniklerinden söz etmemiz gerektiğinde ise bu işlemler için de 3 farklı yöntemden yararlanılmaktadır. Cam kesim ustası olarak çalışan personelimiz ise profesyonel nitelikte hizmetler verirken bu çalışmalar sırasında birçok farklı yöntem kullanılır.

Uygulamalarımız hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz açısından mugladusakabin.com/cam-kumlama/ adresi ziyaret edilerek görsellerle desteklenen çalışmalarımız hakkında fikir edinilebilir.

Cam Temperleme

Kırık temperli cam

Temper olarak adlandırdığımız işlemlerde camı kırılmalara karşı daha dayanıklı hale getirmekteyiz. Camın kullanımı sırasında tehlike oluşturmasını engellemek için tercih edilen bu uygulamalarla cam malzemeler kırılmalar karşısında daha dirençli olabilmektedir.

Temper hizmeti de bundan dolayı tercih edilen bir çalışmamızdır. Cam temperleme firmamız tarafından kusursuz bir biçimde gerçekleştirilirken cam kumlama ve temper çalışması sayesinde istenilen özelliklerde cam ürünlerin yapılması için firmamızdan profesyonel anlamda hizmet alınabilir.

Temperli camlar kırılma sırasında dahi tehlike arz etmezler. Bunun nedeni ise kırılsalar bile küçük parçalara ayrılırlarken bu parçalar keskinlik özelliğini kaybederler. Temperleme işlemi sırasında da ısıdan yararlanmaktayız. Camı istenilen belli bir ısıya ulaştırdıktan sonra ani soğuk hava vererek gerçekleştirdiğimiz bu işlemler sayesinde müşterilerimiz için en güvenli camların üretimlerini gerçekleştirmiş oluruz.

Camda bir şekil değişikliği yapmak istediğimizde bunu temperleme işleminden önce gerçekleştirmekteyiz. Temperleme işleminin ardından ise camla ilgili herhangi bir değişiklik yapılması mümkün olmadığından bu işlemlerin belli bir kategoriye göre yapılması gerekir. Müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılama kapasitesinde olan firmamızdan profesyonel anlamda hizmet almak isteyenler için bizimle iletişime geçilmesi yeterli olmaktadır.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.