Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır?

Duşakabin satın almak isteyen hemen herkes duşakabin ölçüsü nasıl alınır? sorusuna cevap bulmak ister. Bu kapsamda hem ölçü alma hem de ideal duşakabini belirlemek adına değerlendirmeler yapmak gerekir.
Muğla Duşakabin olarak banyonuzda kaliteyi hissettirecek çözümler elde etmenizi sağlarken alanı daraltmayacak ürünler satın almanızı öneriyoruz. Bu nedenle de kare, oval, dikdörtgen ya da duvara düz modeller seçmenizi öneriyoruz.

Duşakabin Ölçüsü Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Duşakabin ölçüsü alırken kare ve oval duşakabinlerde en ve derinliği ölçmeniz yeterli olacaktır. Ön kısmı ölçmenize gerek olmadığı gibi burayı ölçmeniz pek bir anlam ifade etmeyecektir. Ölçü alırken 1-2 cm tolerans bırakarak ölçmeniz daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Üstelik duşakabinin banyoda bulunan diğer unsurların kullanımını zorlaştırmaması adına da titiz davranmak gerekir.

Duşakabinlerde Yükseklik Önemli mi?

Duşakabin satın alırken genellikle farklı yükseklik ölçüleri ile karşı karşıya kalırsınız. Ancak yükseklik ölçülerinin çok ciddi bir sorun teşkil etmeyeceğini bilmelisiniz. Genellikle 180 cm ile 190 cm gibi yüksekliklerde üretilen duşakabinlerin boyu tamamen görsel anlamda farklılıklar vardır.

Banyonuzun özelliklerini dikkate alarak bir duşakabin seçmeniz faydalı olacaktır. Bu konuda nasıl hareket edebileceğinizi bilmiyorsanız Muğla Duşakabin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Hem kaliteli hem de kullanışlı çözümlerle sizlere en ideal seçenekleri sunmayı amaçlıyoruz. Kaliteli, kullanışlı ve uygun duşakabin çözümleri sizleri bekliyor!

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.