Sineklik Ölçüsü Almanın Kolay Yolu

pencere, ahşap, cennet-3150531.jpg

Sineklik prefabrik ev ve müstakil evlerde sineklere karşı evinizi koruma altına almanın bir yoludur. Sineklerden kurtulmak isterseniz, bölgenizde bulunan uzman ekipler ile iletişim sağlayabilirsiniz. Ne kadar internet güvenli olsa, mahallenizde bulunan firmaları tercih etmenizi tavsiye ederim. Neden mi? Çünkü her hangi bir sorun veya başka zaman dilimlerinde ihtiyaç halinde en kısa yol olabilecek kişilerdir. Eğer çevrenizde bulunan ustalar ile irtibat halinde olursanız çoğu firma genelde ölçü hizmetini sunar. Bu makalemizde internetten sipariş verecek müşterilerimize daha çok hitap edeceğini düşünüyoruz.

1)Metre

Ölçek ve ölçülendirme için yaygın olarak kullanılan metre, yapı market ve ev eşyaları satışını yapan firmalarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Satın aldıktan hemen sonra pencere bölümlerinde uygulamak istediğiniz konumların ölçülerini iç kısımlarından en ve boy oranlarını not alın. Sineklik Modelleri;

  • Plise ‘yatay sürgülü’
  • Stor ‘dikey sürgülü’
  • Sürme ‘çerçevesi dahil sürmeli’
  • Menteşeli ‘içe veya dışa açılır’

Modellerden seçiminizi yapabilir ve ilgilenmiş olduğunu sineklik firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

‘Metre düz olduğundan mutlaka emin olun’

Pencerelerinizde kurmak istediğiniz sineklik firmalarına ölçülerinizi ve uygulanacak yerlerin fotoğraflarını gönderin ve en az yanlış ölçülerde gönderin. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, bölgenizdeki sineklik ustası bulmanızı bir nebzede olsa tavsiye ederiz. Sineklik modellerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.