Duşakabin Modelleri & Fiyatları

Kilis Duşakabin Modelleri

Duşakabin Gönderim Hizmeti

Kilis duşakabin mağazasına hoş geldiniz! Kilis iline duşakabin modellerini sunduk. Sunulan fiyatlara kargo ücreti dahil olup, %18 kdv hariçtir. Buradan Kilis Duşakabin Fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ankara’da duşakabin üretimi yaparak kargolarımızı size ulaştırmaya hazırız. Sizlerde paketleme sistemi, duşakabin modelleri ve fiyatlarını inceleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli Kilis’te bulunan müşterilerimize daima çözüm odaklı hizmet sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ürün

Duşakabin Ürünlerimiz

Ankara’dan gönderimi sağlanan duşakabin modellerini aşşağıda bulunan alanda inceyebilir ve Whatsapp uygulamasından sipariş oluşturabilirsiniz. 

Duşakabin Modeli
01.

Son yıllarda genellik çerçevesinde sıkça tercih edilen siyah duşakabin modeli! Camın üzerinde bulunan siyah şeritli boyalar banyonuza şıklık katabilir. Dilerseniz siyah bulunan yerlerin haricinde kumlama talep ederek, şeffaf kısımların buğulaşmasını talep edersiniz.

02.

Genelde gri duşakabin modellerinde kumlu cam modelleri seçilir. Böylece duş alanı buğulaşması sağlanır. Cam kumlama desen seçenekleri arasından zevkinize uygun olan desenlerin arasından seçimini yapabilirsiniz.

Gri Duşakabin Modeli
03.

Cam modelleri gibi kırıldığı taktirde biraz daha az zarar verebilecek maddedir. Üretilen plastik duşakabin modellerinin çerçevesi alüminyumdan oluşur. Damla ve yunus desen tercihi oluşturabilir ve satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

04.

Dar banyoların tercihi, katlanır şekilde tasarlanmış şık ve harika duşakabin modeli! Dar banyoların çözümü olarak sık sık anılan katlamalı sistemli duşakabin modellerinde siyah ve gri profil renk seçenekleri mevcutken aynı zamanda karolaj desen ve kumlama talep edebilirsiniz. Duşakabin modellerini özelleştirme talep etmek için irtibata geçerek merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Duşakabin Projelerimiz

Türkiye’nin dört bir yanına Duşakabin gönderim hizmeti sağlamakta olan firmamızın, bir kaç proje ve görselleri galeri ile sunuldu. Banyonuza uygun modelleri ve müşteri memnuniyetimizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Galeri

Duşakabin Modelleri & Fiyatları

Fiyatların doğrulaması için lütfen bizimle iletişim sayfasında bulunan irtibat numaralarımı arayınız.

HİZMET

HİZMETLERİMİZ

Türkiye geneli Ankara’dan gönderim sağlanan duşakabin modellerinde, fiyat talep ettiğiniz taktirde siparişiniz onaylandıktan hemen sonra sipariş sürecinde bulunan hizmetlerimizi sizlere sunmuş bulunmaktayız.

Teslimat

Yurtiçi Kargo firması ile gönderilen duşakabin ürünleri Türkiye geneli en geç 7 iş günü dahilinde teslim edilir.

Paketleme

Duşakabin ürünlerimizde bulunan camlarımız özenle paketlenir ve teslim edilmesi için kargo firmasına bırakılır.

Destek

Satış öncesi ve sonrası bizlere çağrıda bulunarak sorunlarınıza, destek taleplerinize dönüşler sağlarız.

Kurumsal

Satış Öncesi & Sonrası Hizmetlerimiz

01.

Satış & Projelendirme

Banyonuza özel olarak tasarlanan projelerimiz ücretsizdir ve tamamen isteğinize özel tasarlanarak hazırlanır. Tasarım aşamasından sonra fiyat teklifi sunulur ve satın aldığınız taktirde 2. adım olan Duşakabin imalat sürecine başlanır.

02.

Üretim & Paketleme

Duşakabin siparişleriniz fabrikamızda verilen süre dahilinde hazırlanması amaçlanır. Özel hazırlanan siparişleriniz sağlamlık açısından camları ahşap özel kasalama sistemi yapar güvenli şekilde adresinize ulaşması için paketleme işlemini tamamlanır.

03.

Teslimat & Memnuniyet

Ürünlerimiz adresinize teslim edilmesi için yurt içi kargo firmasına teslim edilir. Satış öncesi & sonrası desteğimizi sağlar sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlarız. Kargo esnasında oluşabilecek hasarlarda firmamız sorumludur.

Hoş Geldin!

Kilis Duşakabin Modelleri

Duşakabin modelleri bölgelere göre değişiklik göstermez;

Duşakabin modelleri siyah, gri, bronz, reflekte ve yeşil cam renklerinde üretilir ve tamamı banyonuzun çizimine göre yani isteğinize özel olarak hazırlanır. İsterseniz şık bir tasarımda duşakabin siparişi verirken istersenizde kaba duşakabin modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kilis Duşakabin Fiyatları

Fiyatlarımıza KDV (%18) hariç olup güncel fiyat listesi için ulaşınız.

ÖLÇÜ (cm)YERDENTEKNELİ
80x802.050.002.800.00
90x902.200.002.900.00
100x1002.350.003.000.00
110x1102.500.003.150.00
120x1202.650.003.300.00
Hakkımızda

En Uygun Duşakabinler

Birçok duşakabin modeli üretirken en uygun fiyatlandırmayı müşterilerimize sunmayı amaçlayan firmamızdan duşakabin fiyatlarını inceleyip sipariş oluşturabilirsiniz.

Üretim ve Sipariş Süreçleri

Siparişte bulunan ölçünüze göre hazırlanabilen kabin siparişleriniz Ankara'daki ofisimizden kargo firmasıyla gönderilir.

Tasarruf, Fiyat

Fabrikamızda üretilen Duşakabin modelleri uygun fiyatlar ile üretilir ve düşük kar elde ederek sürümden kazancımızı sağlarız.

Kazanç + Memnuniyet

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için var gücümüzle üretimlerimize devam ederiz.

Havale

Mağazamızda bulunan Duşakabin modellerinin satın alma yöntemi banka havalesi - EFT ödeme yöntemidir. Güvenle sipariş oluşturabilir ve Duşakabin sahibi olabilirsiniz.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.