Akyaka
Duşakabin

Akyaka’da ikamet ediyor ve duşakabin arayışında iseniz bizimle irtibata geçerek, sipariş oluşturabilirsiniz.

Fiyat Teklif Formu

Akyaka Duşakabin Modelleri

Muğla’nın daha çok turist bölgesi olarak bilinen Akyaka mahallesine sunmuş olduğumuz ürün ve hizmet seçenekleri.

Özellikler;

Duşakabin modellerinde 4-5-6mm cam kalınlıklarda duşakabin özelliklerinden oluşur. Muğla Duşakabin firması olarak sadece 6mm kalınlıkta cam kullanırız. Duşakabin camlarımız temper özelliklidir. Buradan temper nedir? Bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerimizin çerçeveleri alüminyum maddesinden oluşur. Paslanmaz ve kararma yapmaz. Duşakabin camlarınıza dilediğiniz tasarım yaparak teslim edebiliriz. Örneğin: ‘şirket ismi, İstanbul boğazı veya Ankara kalesi’ gibi tasarımlar kumlama makinemiz ile yapabiliyoruz.

Yeni Duşakabin Modeli
Siyah Süper Lüx
Gri Duşakabin
Gri Süper Lüx
Akyaka Duşakabin - Siyah Yeni Duşakabin Model!
Akyaka Siyah Duşakabin Modeli

Akyaka Duşakabin Fiyatları

Akyaka 2021 yılında en çok tercih edilen duşakabin modeli siyahtır. Buradan inceleyebilirsiniz. mugladusakabin.com/siyah-dusakabin/ İlk sırada konumunu halen korumaktadır. 2022 trend duşakabin modelleri arasında halen yerini koruyacağını düşünüyoruz.

Duşakabin modelleri gri ve siyah profil olarak ayrılmıştır. Fiyatlarımız  banyonuzun ölçüsüne ve sistem serilerine göre bir kaç faktörle beraber değişiklik sağlamaktadır. Tercihinize uygun modelin fiyat bilgisini talep edebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin

Duşakabin hizmeti sağlayan firmamız, bir çok sistemde modeller üreterek ihtiyaç duyduğunuz modelin fiyatını talep edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun model seçiminizi ürünlerimiz kısmından belirleyebilirsiniz. Duşakabin sistemini talep teklif formunda lütfen belirtiniz.

magaza

12 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE HİZMET SAĞLARIZ.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.