Kayseri Duşakabin

Kayseri’de duşakabin arayışlarınıza bir çok ürün çeşidi ile olumlu dönüşler sağlıyoruz. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine gönderim hizmeti sağlayan firmamızın web sitesinden sipariş oluşturabilirsiniz. Banyonuza özel olarak tasarlanıp üretilen duşakabinlerden dilediğiniz seçimi sağlayabilirsiniz.

+90 531 275 23 53

Askılı Duşakabin

Lüx Duşakabinler

Bir çok duşakabin model satışı sunmakta olan firmamız banyonuza özel üretim sağlamaktadır. Asklı sistem duşakabinler genel olarak özel üretilmektedir. Üretimde aşama aşama isteklerinizi sorup en detaylı kısımlarını özelleştirme imkanını sunarız. Üretilen ürün banyonuza özel tasarlandıktan hemen sonra adresinize ulaşması için kargo firmasına teslim edilir. Özenle paketlenip teslimatı yapılmak üzere siparişiniz yola çıkmaktadır. Web sitemizden oluşturduğunuz tüm siparişler 5 gün içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Firmamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ekteki bağlantıya gidebilirsiniz.

Progress Tracker

Memnuniyet

Müşteri odaklı çalışan firmamız siz değerli müşterilerin siparişlerini özenle hazırlar. Ankara’da üretilen ürünler size en hızlı ve sağlam şekilde ulaşması için var gücümüzle çalışırız. Sizlerin memnuniyetini kazanmak için ürünlerde her hangi bir sorun olduğu taktirde yeniden gönderim sağlarız. Hizmetimizin yanı sıra size ulaştıktan daha sonrada paket açılımı ve kurulumu için ücretsiz hizmet sunarız. Hizmetlerimiz telefondan sesli veya görüntülü olarak talep ettiğiniz üzere gerçekleşmektedir. Sipariş öncesi ve sonrası oluşabilecek sorunlarda firmamız olan Muğla Duşakabin’in fabrikamızdan montaj ekibi talep edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler sunmayı amaçlarız. Sizlerde kaliteyi cazip fiyatlar ile satın almak isterseniz firmamızın web sitesinden sipariş oluşturabilirsiniz. Özel tasarım veya projelendirme için bizimle whatsapp uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.