Eskişehir Duşakabin

Hayatımızın en önemli vakit geçirdiğimiz duş alanları banyolarımızda uzun uzun rahatlıkla zaman geçirmeniz en doğal haklarınızdandır! Etrafa su mu kaçtı, sabun ve su lekesi mi bulaştı? Duş sorunları en korkulu rüyalarımızdan biri değil midir? Öyleyse yapmanız gereken bir şey var!

Eskişehir Duşakabin & Uygulama

Duş firması olarak uygulama & kurumsal hizmetler sizlerle! +6 Avantajlarımız sizlere sunuldu;

Tasarım

Eskişehir'de +100 siparişlerinize özel ücretsiz keşif imkanı sağlar ve memnuniyet hizmeti sağlarız.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli faktörlerden biridir! Sizlerde siparişinizi oluşturun hemen üretip gönderim sağlayalım.

Gönderim

Ürünlerimiz yurtiçi kargo firması ile gönderim sağlanır. Ürünlerin gönderimi kargo firması ile güvenli ve uygun fiyat garantisine önem verilir.

Projelendirme

Banyonuzun dekoratif tasarımını nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bizlere hemen whatsapp uygulamasından ulaşarak banyonuzun fotoğrafını gönderebilirsiniz.

Banka Havalesi | EFT

Duş satış sitemizde ihtiyacınıza uygun duşakabin modelini banka havalesi | EFT ödeme yöntemi ile veya wp uygulamasıyla sahip olabilirsiniz.

Destek & Çözüm

Günün dilediğiniz saatinde duş modelleri hakkında bilgi, destek & kurulum desteği ile bizlere dilemiş olduğunuz saatlerde çağrı bırakabilirsiniz.

Fotoğraf & Uygulamalar

Bizler bunun için buradayız! Duşakabin; banyolara dekoratif görüntü oluşturacak ve duş esnasında oluşabilecek su sıçramalarını önler ayrıca kolay temizlik imkanı sunar. Duşakabin modelleri seçmiş olduğunuz özelliklere göre değişiklik sağlar. Duşakabin modelleri; Tekneli, teknesiz, siyah, gri, bronz ve sarı olarak kategori halinde sunduk. Dekorasyon amaçlı kullanılan duş modelleri arasında dilediğiniz ürünün seçimini yapabilirsiniz.

Mütevazi Müşteri Yorum & Görüş

Herkeze tavsiye ederim 1 telefonla istediğiniz şekilde modelde imalat edip adresinize kadar gönderiyolar kaliteli işçilik mütevazı yaklaşımları .. düşünmeden sipariş verebilirsiniz
Canlı Destek
Merhaba, bize 7/24 mesaj gönderebilirsin.